IP: freeb.ench.pl
Status:
online
Ver. 1.12.2
Regulamin
Wersja regulaminu: 1.1
Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 (23:15)
Prawa autorskie: Właściciel serwera freeb.ench.plREGULAMIN SERWERA FREE BUILDERS

IP: freeb.ench.pl

 

1. Chat

1.1 Spam > Nie wolno spamować na chacie publicznym, czyli wysyłać wile razy tą samą wiadomość lub wysyłać długie wiadomości, nie wnoszące nic konkretnego do chatu. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zmutować gracza na czas od 10 do 60 minut.

1.1.1 Spam > MSG Nie wolno również spamować na chacie prywatnym. Jeżeli gracz zgłosi spamowanie, administarcja ma prawo zmutować gracza na czas od 10 do 60 minut.

1.2 CapsLock > Nie wolno nadużywać CapsLock-a na czacie publicznym. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zmutować gracza na czas od 10 do 60 minut.

1.3 Wulgaryzmy > Nie wolno używać żadnych wulgaryzmów zarówno na chacie publicznym jak i prywatnym oraz żadnych słów, które są powszechnie uważane za wulgarymy. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zmutować gracza na czas od 30 minut do 24 godzin.

1.4 Obrażanie > Zakazane jest obrażanie innych graczy jak i administracji serwera na chacie publicznym oraz prywatnym. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zmutować gracza na czas od 30 minut do 24 godzin.

1.5 Reklama > Nie wolno reklamować w żaden sposób innych serwerów minecraft na chacie publicznym jak i prywatnym. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zmutować gracza na czas od 2 do 24 godzin.

1.6 Oszustwa > Nie wolno oszukiwać innych graczy, naciągać ich na itemy, pieniądze itp. po przez chat publiczny lub prywatny. W przypadku zgłoszenia oszustwa przez poszkodowanego gracza i ujawnienia oszustwa, gracz może być zablokowany przez administrację na czas od 2 godzin do 10 dni.

 

2. Rozgrywka

2.1 Akceptacja regulaminu > Rejestrując się na serwerze, akceptuje się regulamin.

2.2 Błędy gry > Nie wolno wykorzystywać błędów gry, które powstały przez niedopatrzenia administracji lub przez błędy gry. Takie błędy należy zgłaszać natychmiast administracji serwera, jeżeli jest to możliwe. W razie wykorzystywania błędów, administracja ma prawo zablokować gracza na czas od 1 do 30 dni.

2.3 Cheaty > Zabronione jest używanie jakichkolwiek cheatów lub programów wspomagających rozgrywkę. Mogą być używane: Optinife, Shadery, Paczki z teksturami. W razie nie przestrzegania tego punktu regulaminu administracja ma prawo zablokować gracza na czas od 10 do 90 dni.

2.4 Inne > Wszystkie inne zachowania w grze, które nie są wymienione w regulaminie serwera, a zostaną uznana przez administrację za nieodpowiednie, mogą być skutkiem zablokowania gracza na czas od 30 minut do na zawsze.

2.5 Włamania na serwer > W przypadku włamania na serwer lub jakiegokolwiek przywłaszczenia sobie władzy, gracz jest od razu blokowany na zawsze.

2.6 Propozycje zmian > Wszelkie propozycje zmian na serwerze można zgłaszać administraji serwera. Możliwe, że wcielimy w życie akurat twój pomysł.

2.7 Rekrutacja > Rekrutacja jest zawsze włączona, ale aby dostać się do administracji serwera musisz się wykazać naprawdę przydatnymi umiejętnościami.

2.8 Multikonto > Zakładanie wielu kont, aby ominąc bana jest zakazane. Na multikonto administracja ma prawo nałożyć blokade na zawsze.

2.9 Umyślne niszczenie > Umyslne niszczenie mapy survival jest zakazane. Za nie przestrzeganie tego punktu regulaminu, administracja serwera ma prawo zablokować gracza na czas od 30 minut do 12 godzin.

 

3. Konkursy

3.1 Zgłoszenia > Zgłosić do konkursu swoją działkę może każdy gracz, który ją posiada. Nie można zgłaszać do konkusru nie swoją działkę. Nie wolno również zgłaszać do konkursu jedną działkę więcej niż 1 raz. Więcej informacji na temat konkursów znajduje się na serwerze pod /warp konkursy. Za nieprzestrzeganie tego punktu regulaminu administracja ma prawo zablokować gracza na czas od 30 minut do 2 godzin 

3.2 Przydział działek > Każdy gracz może zająć tyle działek, ile odbyło się na serwerze konkursów. Więcej informacji na ten temat znajduje się na serwerze pod /warp konkursy.

3.3 Ocenianie > Ocenianie działek odbywa się w dzień zakończenia konkursu. Działki o innej tematyce niż temat konkursu, automatycznie zajmują niższe miejsce. Działki są oceniane przez administrację serwera i nikt nie może ingerować w ich decyzję. Wyróżniane są trzy pierwsze miejsca i nagradzane są ustalonymi nagrodami dla danego konkursu. Więcej informacji na ten temat znajduje się w grze pod /warp konkursy.

3.4 Nagrody Jeżeli gracz, który ma wyższą rangę niż nagroda za miejsce, które zajął w konkursie, dostaje nagrodę niższego miejsca, a gracz z niższego miejsca dostaje nagrodę z wyższego miejsca. Więcej inforamcji o nagrodach znajduje się na serwerze pod /warp konkursy.

 

Dziękujemy za poświęcenie chwili czasu na przeczytanie regulaminu serwera.

Życzymy miłej gry!

Lubisz nasz serwer?
Daj nam diaxa
337
Ekipa serwera
Helper
JestemKarol99
offline
Właściciel
Islandd_
offline
JrMod
Yski
offline
Programista
Assasin98980
offline
Ten serwer jest hostowany przez enderchest.pl